YUNUS BARAN INSIGHT INNOVATION IDEA

Derin İçgörülerle Güçlendirilmiş Stratejiler

http://www.yubai.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/Yunus_Baran_blackwhite-320x319.jpg
Marka Danışmanı / Stratejist

YUNUS BARAN

“İnsanlar gibi markaların da bir gücünün ve potansiyelinin olduğuna inanıyorum. Bu gücü arttıran ve potansiyelini açığa çıkaran çözümlere her zaman ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Kariyerim boyunca firmaların hak ettiği markalaşma değerine ulaşmaları için çalıştım. Markalaşma süreçlerine hizmet eden iş ekosisteminin tüm konularıyla yakından ilgilendim. Müşterilerimizin rekabet gücünü arttırdığımız gibi size de kazandıran marka değerleri üretmemizi istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.”


Özgeçmiş

Yunus Baran ekonomi ve marka yönetimi okudu. Onlarca farklı sektöre stratejik pazarlama ve marka danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Marka, girişimcilik, pazarlama, inovasyon, reklamcılık, yaratıcı içgörü ve müşteri deneyimi ile ilgili birçok sektörel eğitim vermektedir. Yaratıcı ve stratejik atölye çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin birçok yerinde konferans ve motivasyon konuşmacısı olarak yer almaktadır. The Brand Age Dergisi yazarıdır. Marketing Türkiye ve çeşitli sektör yayınlarında marka ve pazarlama alanlarında görüşleri ve makaleleri yayınlanmaktadır.  Markanı Ateşle kitabı ortak yazarıdır.  Marka Konseyi’nin (Marka Yöneticileri ve Danışmanları Derneği) kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevini yürütmektedir.

Marka Danışmanı / Stratejist

YUNUS BARAN

Soyut Şeyler Ekonomisi programına konuk oldu.


Sosyal Medya Hesaplarımız